Drobiazgi dla mężczyzny

Czasami miło jest podarować ważnemu dla nas mężczyźnie jakiś drobiazg. Niewielki prezent, który jednak podtrzyma w nim myśl, że jest dla nas ważny, wyjątkowy i doceniamy to co robi. Jednak co takim drobiazgiem może być?

Drobiazg dla mężczyzny

Drobiazgiem możemy określić mały prezent, który nie wprawi osobę obdarowaną w zakłopotanie spowodowane brakiem sposobu na odwdzięczenie się. W przypadku drobiazgu dla mężczyzny mamy kilka propozycji co takie mogłoby to być.

Ciekawe skarpetki
Skarpetki z nadrukiem piwa, jako sushi, frytki, kościotrupie stopy, czy nawet ze wzorem skarpetek w sandałach. Ciekawe, zabawne, przydatne i niedrogie idealnie nadają się jako drobiazg dla mężczyzny. Żaden nie odmówi ciekawych skarpetek, które ubarwią mu dzień nawet w biurowym dress codzie.

Piłeczki antystresowe
Pomijając, że czasami mogą mieć ciekawe kształty – jak damska pupa w skąpych majtkach – to piłeczki antystresowe są świetnym drobiazgiem dla mężczyzn ze stresującą pracą. Pozwolą mu się wyciszyć, odstresować i z uśmiechem skończyć dzień, nawet jeśli w pracy nie wszystko poszło po myśli.

Pasek lub krawat
Drobiazg w postaci paska lub krawatu zawsze się przyda. Nigdy bowiem nie wiadomo, czy akurat nie trzeba będzie wyjść na eleganckie spotkanie, a tu nie ma odpowiedniego krawatu lub stary pasek okazuje się za krótki lub zbyt zniszczony. Nie ma co również się oszukiwać – piękny pasek lub krawat to zawsze miły drobiazg.

Poręczny otwieracz do piwa
Czy to w formie breloczka do kluczy albo fajnego gadżetu, który zawsze można włożyć do kieszeni. Otwieracze to drobiazg, jednak ile razy na spotkaniu z przyjaciółmi na którym było piwo nikt nie wziął otwieracza? Pewnie wiele razy. Dlatego sprezentowanie takiego otwieracza jako drobiazgu dla przyjaciela, chłopaka czy znajomego może być strzałek w dziesiątkę.

Zabawny kubek
Kubek dla wielu wydaje się być dość przeciętnym artykułem kuchennym. Jednak ile może zmienić odpowiedni nadruk. Zdjęcie przyjaciela? Śmieszny napis? A może grafika, która wywoła uśmiech na ustach? Dobre dobrany kubek to świetna opcja na drobiazg, który się później przyda i będzie po prostu ładny lub zabawny.