Arnold Chudzik & Magdalena Komornicka - Chudzik

Na co dzień z tańcem nie mamy nic wspólnego i jeszcze kilkanaście lat temu żadne z nas nie uwierzyłoby, że tango zagości w naszym życiu tak intensywnie. Miało być wakacyjną przygodą a stało się pasją, która pozwala nam razem spędzać czas, poznawać nowych ludzi , zawierać znajomości i przyjaźnie. Bardzo lubimy podróżować z przyjaciółmi po Polsce i świecie – we wszystkich wyprawach towarzyszą nam oczywiście buty tangowe.

Uczyliśmy się u wielu polskich i argentyńskich maestros. Naszymi nauczycielami byli min. Luis Bianchi i Daniela Pucci, Diego „el Pajaro” Riemer i Cecylia Piccini, Horacio Godoy i Magdalena Gutierrez, Max van de Voorde i Solange Acosta, Leandro Furlan i Gaia Pisauro, Pablo Veron, Victor i Aisha, Alejandro Larenas i Marisol Morales, Marcelo Almiron i Luiza Pasierowska, „El Puchu” i Maria Inez Ocampos, Luis Delgado i Malena Veltri.

Na pewno nie jest to koniec edukacji tangowej, bo w tym tańcu zawsze można się czegoś nowego nauczyć, na coś zwrócić uwagę, coś udoskonalić – jak się złapie bakcyla, to przygoda na całe życie.

Od niedawna sami zaczęliśmy uczyć i sprawia nam to ogromną przyjemność. Staramy się zarazić tangowym wirusem nowych Tangueros.

Od 2015 roku jesteśmy współorganizatorami Cracow Tango Marathon.