Warsztaty to ważna część edukacji Każdego Tanguero. To właśnie na warsztatach mamy okazje nie tylko uczyć się od samych Mistrzów z Argentyny, ale też chłonąć „corazón de un viejo milonguero”. Od nich uczymy się prowadzenia, kroków oraz manier, jakimi winien szczycić się każdy Pan i każda Pani w świecie argentyńskiego tanga.

Na warsztatach zwykle uczymy się intensywnie oraz dostajemy materiał do dalszej pracy. Na warsztatach pracuje się nad większą ilością elementów i w dużo szybszym tempie, po to właśnie, żeby dostać impuls do dalszej, samodzielnej pracy.

Tango del mi barrio

Tango z mojej dzielnicy

Edison Chaves & Agata Jargilo

22 lutego 2019 w Por Fiesta Club

Edison Chaves

Zaczął tańczyć w młodzieńczych latach, jako 16. letni chłopiec w szkole artystycznej EFA (escuela de formación artística) w Bogocie Kolumbii. Później rozpoczął naukę tanga w tamtejszej szkole tanga piazzolla studiując tango z miejscowymi nauczycielami.

W 2007 roku po raz pierwszy pojechałem do Buenos Aires, gdzie uczył się tanga u takich nauczycieli jak: Gabriel Misse, Julio Balmaceda, Vanina Bilous, Pablo Villaraza, Dana Frigoli.

Wrócił na chwilę do Columbi, gdzie kontynuował naukę tanga. W 2008 roku ponownie wyjechał do Buenos Aires, gdzie poznał najważniejszych nauczycieli w swojej karierze tanga: Vanesa Villalba, Facundo Piñero, Roxana Suarez, Sebastian Achaval, z którymi  pracował jako asystent podczas zajęć i choreografii.

W latach 2009 – 2015 mieszkał w Buenos Aires do 2015 roku. Po tym czasie do Tokio w Japonii, gdzie obecnie mieszka i uczy tanga. Od dwóch lat regularnie podróżuje również do Dżakarty, gdzie uczy tanga.

Agata Jargilo

Tancerka i instruktorka tanga z przeszło 12. letnim doświadczeniem.  20 lat mieszkała w Tokyo w Japonii, gdzie bardzo aktywnie udzielała sie w świecie artystycznym oraz współpracowała z telewizją u boku wielu Japońskich sław (Namie Amuro,Hirai Ken.) Występowala na scenie i uczyła tanga w Tokyo i Azji.  W tym samym czasie rozwijała swoje umiejętności taneczne na lekcjach u najwiekszych gwiazd Tanga jak: Jorge Torres (Forever Tango), Alejandra Gutty (Our Last Tango), Javier Rodriguez, Moira Castellano, Alejandra Mantinian, Virginia Pandolfi, Fabian Peralta, Hugo Mastrolorenzo, a ostatnio również Vanesy Villalby i Facundo Piniero.

Wraz z Ezequielem Gomezem jej ostatnim partnerem zdobyła Wicemistrzostwo Azji w Scenicznym Tangu Argentyńskim (2013), Półfinał Mistrzostw Swiata w Salón Tango (2016), Wicemistrzostwo w stylu Tango Milonga i Waltz na Mistrzostwach Tanga w Chinach w Nanjing (2018).

Jej współpraca z Edisonem Chavesem zaczęła się około trzy lata temu i trwała nieprzerwanie do wrześnie ubiegłego roku. Aktualnie przebywa w Polsce, gdzie prowadzi zajęcia z tanga, jogi i pilatesu.

Program

Piątek, 22 lutego

 • 18:30 – 19:45 TANGO/ Gancho dla Niej i dla Niego.
  Efektowne i użyteczne na milongach/

  Poziom intermediate / advance

 

 • 19:45 – 21:00 TANGO / Ich sposób na bliskie objęcie i małą przestrzeń.
  Ciekawe i użyteczne rozwiązania w sekwencjach
  /Poziom intermediate / advance 

 

 • 21:00 – 00:30 Milonguita & Tango Show –
  Edison Chaves & Agata Jargilo /
  Wstęp 20 PLN

Cennik / Price

Solo UNO

55
55
 • 1 wybrany warsztat
 • 1 x 1:15 godziny
 • z Multisport/FitProfit 35 PLN
 • z OK System 40 PLN

Pakiet DOS

95
95
 • 2 warsztaty
 • 2 x 1:15 godziny
 • z Multisport/FitProfit 60 PLN
 • z OK System 65 PLN

FULL PASS

110
110
 • warsztaty & tango show
 • 2 x 1,15h + 3,5h
 • z kartą Multisport/FitProfit 75 PLN
 • Z OK System 80 PLN

Zapisz się na warsztaty z Edisonem Chaves & Agatą Jargilo

Partner/ka:

mam partnera/kęposzukuję partnera/ki

Imię i nazwisko partnera/-ki

Wybierz warsztaty:

Piątek, 22 lutego/ 18:30 - 19:45 TANGO/ Gancho dla Niej i dla Niego19:45 - 21:00 TANGO/ Ich sposób na bliskie objęcie i małą przestrzeń

Płatność za zajęcia:

UNO - jedne warsztatyPakiet DOS - dwa wybrane warsztatyFULL PASS - wysztkie warsztaty 7 Tango Show

płatność z kartą firmowąpłatność bez karty firmowej

Akceptacje warunków:

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji o kursach i wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Por Fiesta Club.
TakNie